Menu
Mateřská škola Rataje nad Sázavou
Mateřská školaRataje nad Sázavou

Hasičský den

Hasičský den  1

Milí rodiče, v úterý 14.5.2024 jdeme s dětmi do hasičské zbrojnice. Sraz ve školce nejpozději do 8.15. Dětem dejte do batůžku kapesníky a dobře těsnící lahev na pití, kterou jim budeme dle potřeby doplňovat. Pitný režim + jídlo je po celý den zajištěno. Děti si můžete vyzvedávat od 14.00 v MŠ.

Milí rodiče, v úterý 14.5.2024 jdeme s dětmi do hasičské zbrojnice. Sraz ve školce nejpozději do 8.15. Dětem dejte do batůžku kapesníky a dobře těsnící lahev na pití, kterou jim budeme dle potřeby doplňovat. Pitný režim + jídlo je po celý den zajištěno. Děti si můžete vyzvedávat od 14.00 v MŠ. Kroužek angličtiny bude pro obě dvě skupiny. Děkujeme za spolupráci.

Datum vložení: 12. 5. 2024 19:30
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2024 9:08
Autor: Správce Webu

Pro rodiče

Svátek

Svátek má Maxmilián

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den ochránců míru

Zítra má svátek Ferdinand

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Evropský den sousedů
  • Evropský den melanomu

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.