Do Rataj nad Sázavou přijel svatý Martin, na kterého jsme celý týden nedočkavě čekali.
Cestu za svatým Martinem jsme zahájili na zahradě naší školky, kde jsme si rozsvítili překrásné lampionky, převyprávěli jsme si legendu o svatém Martinovi a vydali jsme se na cestu plnou úkolů a dobrodružství.
Všechny úkoly jsme splnili a tak na nás čekal poklad a sám svatý Martin, který se s námi podělil o sladké rohlíčky.
Legenda praví, že se svatým Martinem přichází i paní zima, která přiváží kouzelný zimní čas. A my se na něj už moc těšíme.
Děkujeme všem rodičům a přátelům naší školky za společně strávený čas.
Svátek má Lubomír
Zítra má svátek Petr, Pavel