Menu
Mateřská škola Rataje nad Sázavou
Mateřská školaRataje nad Sázavou

Testujeme smysluplné hračky

Testujeme smysluplné hračky

Naše třída se zapojila do edukativního programu: ,,Testujeme smysluplné hračky", který nám nabídla firma TRIHORSE. Jejich dřevěná stavebnice nabízí spoustu variant pro rozvoj všech vzdělávacích oblastí. Například aktivita: ,,Vozíme kytičky" rozvíjí především předmatematické představy, poč...

Naše třída se zapojila do edukativního programu: ,,Testujeme smysluplné hračky", který nám nabídla firma TRIHORSE. Jejich dřevěná stavebnice nabízí spoustu variant pro rozvoj všech vzdělávacích oblastí. Například aktivita: ,,Vozíme kytičky" rozvíjí především předmatematické představy, početní a číselné pojmy a koordinaci ruky a oka. Děti mají možnost si stavebnici vyzkoušet zcela zdarma.

Datum vložení: 18. 9. 2023 11:25
Datum poslední aktualizace: 18. 9. 2023 11:32
Autor: Správce Webu